2004 Region Champions



WeightRegionWrestlerTeam
1031Jon PaxosRoxbury
1032John TrumbettiSt. Joseph Regional - Montvale
1033Jimmy ConroySouth Plainfield
1034Sean O'GradySt. Peter's Prep
1035Matt PaganBishop Ahr
1036Joe SchmidtManchester
1037Kyle PackerCherokee
1038David SmithPaulsboro
1121Will LivingstonKittatinny
1122Ryan FullamEmerson
1123Mike GreyDelbarton
1124Nick MattiaBelleville
1125Max ShanamanPingry
1126Danny LopesOcean Township
1127Voris TejadaCherokee
1128James GarrettEgg Harbor Township
1191Ray SarinelliMorris Hills
1192Dale FavaDon Bosco
1193Darrion CaldwellRahway
1194Dave GreenwaldSt. Mary's
1195Jeff ZannettiJP Stevens
1196Frank MolinaroMiddletown North
1197Chris NotteHoly Cross
1198Bryan TracyPaulsboro
1251Brandon StilloPhillipsburg
1252Bryan NunziatoBergen Catholic
1253Derek FrancavillaScotch Plains
1254Jim GrantSt. Mary's
1255Joe BubenheimerWoodbridge
1256Matt RizzoLakewood
1257James SaxtonCinnaminson
1258Nick BridgeAbsegami
1301Matt KaplanRandolph
1302Sal TiricoLodi
1303Steve MineoScotch Plains
1304Cory DunnRutherford
1305Mark SavinoLawrence
1306Anthony CastroSt. John Vianney
1307Wes JuelgLenape
1308Paul SchliepTimber Creek
1351Dan VallimontJefferson
1352Derek SicklesBergen Catholic
1353Zach TanelliMillburn
1354Christian CrespoBloomfield
1355Nick AlparoneHunterdon Central
1356Oscar OrellanoLakewood
1357Nick OrioEastern
1358Anthony BadaraccoBuena
1401Chris DeBlockSparta
1402Rory O'DonnellSt. Joseph Regional - Montvale
1403Jack DeckerSeton Hall Prep
1404Sean O'KeefeGlen Ridge
1405Danny CollinsWoodbridge
1406Matt PendleRaritan
1407Tom ScottonWillingboro
1408Bobby FlegelAbsegami
1451Alex ConoverMendham
1452Nick BrandrethEmerson
1453Alex CarusoWatchung Hills
1454Ryan CorbosieroCedar Grove
1455Andrew FlanaganBound Brook
1456Kyle KissOcean Township
1457Randy MooreCamden Catholic
1458Chuck MartellPaulsboro
1521Dave RichmondWarren Hills
1522Dan WoodsDemarest
1523Pat HoganCranford
1524Steve MartellCaldwell
1525Kody HamrahBishop Ahr
1526Steve KusyWall
1527Scott GiffinEastern
1528Phil BlackAbsegami
1601Scott Van PeenenPequannock
1602Lior ZamirFair Lawn
1603Mike GattiWatchung Hills
1604Frank DuganPassaic Valley
1605Rick KurtzDelaware Valley
1606Leif RuschmeyerPt. Pleasant Boro
1607Brendon GriffinRiverside
1608Trevor SuterPaulsboro
1711Dayton FrostPequannock
1712Kevin MoranParamus
1713Mike WhalenParsippany
1714Mike EnrightPassaic Valley
1715Mike SommaHunterdon Central
1716Jon ButlerPt. Pleasant Beach
1717Sal BarbutoMoorestown
1718Vince JonesWinslow
1891Mike EastmanJefferson
1892Rich VitaleRiver Dell
1893Shane MalloryNew Providence
1894Jacob DevlinLivingston
1895Phil LavoieHillsborough
1896Mike ElshamyBrick Memorial
1897Doug UmbehauerLenape
1898Ryan GoodmanAbsegami
2151Brandon PerezPope John
2152Keith DobishLodi
2153Bill BeiermeisterBoonton
2154Konrad DudziakSt. Peter's Prep
2155Roy DragonBridgewater-Raritan
2156Kyle BilquistToms River South
2157Anthony OrioEastern
2158Paul ZemanikBuena
Hwt1Rob RagonaWest Milford
Hwt2Diego CrespoParamus Catholic
Hwt3Ryan ElliotSouth Plainfield
Hwt4Stuck JosephLivingston
Hwt5Jesse MillerSomerville
Hwt6Kevin DavisToms River East
Hwt7Dennis LandoltHoly Cross
Hwt8Frank McGrathSt. Augustine

© 2018 JERSEY WRESTLING